interier.infoblog.cz

Máte starou koupelnu? Víme, jak ji rekonstruovat!

Publikováno 16.11.2014 v 11:54 v kategorii BYDLENÍ, přečteno: 160x

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností z celého bytu. Pokud má ta vaše své nejlepší roky za sebou, zapřemýšlejte třeba o nových obkladech. Jestliže se vám to zdá jako příliš vysoká nebo zbytečná investice, můžete zvolit alespoň menší oživení v podobě koupelnových doplňků.

Jaké vybrat obklady?
PlánováníJe pravda, že ne všichni mají v koupelnách obklady a dlaždičky. Přesto je toto řešení pravděpodobně nejlepší. 

Tapety, koberce či lina jsou vzhledem k vlhkosti dost nepraktická záležitost.Obkladů existuje na trhu obrovské množství. Které vybrat? 

Letos se po letech konečně vrátily do módy barvy, nebojte se kombinovat lesk a mat nebo využít metodu digitálního tisku, který dokáže vytvořit dekor dřeva nebo kamene.

Výměna obkladů je trochu náročnější změna, ale potom se budete v koupelně cítit mnohem lépe. A jestli někdy dojde na prodej bytu, s novou koupelnou půjde všechno snadněji a rychleji.

Čím oživit koupelnu?
Práce v interiéruMožná, že jsou obklady ve vaší koupelně již staršího data, ale přesto se vám líbí. Potom máte spoustu dalších možností, jak koupelnu vylepšit.

Můžete koupit nové umyvadlo a baterii. Pokud zvolíte nějaké originální kousky, vaší koupelnu to okamžitě rozzáří.

To stejné platí i u zrcadel nebo osvětlení.I pomocí doplňků můžete oživit vaší koupelnu. Pokud jste s koupelnou spokojeni, jen vás už třeba trochu nudí, můžete použít koupelnové doplňky.

Sáhnout můžete po nových věšácích, dávkovači mýdla, předložce a dalších maličkostech, které je dobré sladit do stejné barvy. 

Také nezapomínejte na ručníky, které by měly s koupelnou a ostatním textilem ladit.Pokud jsou vaším domov byty k pronájmu, možná se vám nechce investovat velké peníze do předělání koupelny. Nákup pár maličkostí vás určitě nezruinuje a v koupelně se budete cítit příjemněji.

Chcete koupit byt?

Koupelna je důležitá i pro ty, kteří se zajímají o koupi bytů. Nikdo se nechce koupat v odřené vaně a oprýskaný umakart zájemce o koupi opravdu neláká. Přesto věřte, že realitní kanceláře nabízí i byty s otřesnými koupelnami.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?